دات نت نیوک
X
دیدار دکتر غریب‏‏ پور و دکتر دلشادی با مدیریت و اعضای هیئت مدیره مدیریت صنعت شوینده

امروز دوشنبه 27 آذر ماه 96 در ساختمان هلدینگ مدیریت صنعت شوینده جلسه ای با حضور جناب آقای دکتر غریب پور مدیر عامل گروه توسعه ملی، جناب آقای دکتر دلشادی مدیر عامل توسعه صنایع بهشهر و اعضای هیئت مدیره این دو مجموعه بزرگ اقتصادی کشور برگزار شد.


تاریخ ایجاد: دوشنبه 27 آذر 1396
تعداد بازدید: 77

دیدار دکتر غریب ‏پور و دکتر دلشادی با مدیر‏عامل و اعضای هیئت مدیره مدیریت صنعت شوینده

امروز دوشنبه 27 آذر ماه 96 در ساختمان هلدینگ مدیریت صنعت شوینده جلسه ای با حضور جناب آقای دکترغریب پور مدیر عامل محترم گروه توسعه ملی، جناب آقای دکتر دلشادی مدیرعامل محترم توسعه صنایع بهشهر و اعضای هیئت مدیره این دو مجموعه بزرگ اقتصادی کشور برگزار شد.

در این جلسه جناب آقای مهندس وکیلی مدیرعامل هلدینگ مدیریت صنعت شوینده و اعضای هیئت مدیره این هلدینگ به عنوان میزبان جلسه حضور داشتند. اقای مهندس وکیلی ضمن خیر مقدم به مهمانان، گزارشی از عملکرد  شرکت مدیریت صنعت شوینده ارایه کردند و با توجه به اینکه هلدینگ مدیریت صنعت شوینده به عنوان بزرگترین و اولین هلدینگ شوینده در مرحله نهایی ورود به بورس می باشد گزارش پذیرش در بورس و درج نماد هلدینگ در بورس را بیان کردند. دراین جلسه  خلاصه ای از اهم فعالیت های شرکت های زیرمجموعه در قالب فیلم  که برای روز معارفه در بورس تهیه شده بود در سالن کنفرانس هلدینگ اکران شد که مورد استقبال حاضرین در جلسه قرار گرفت.

در پایان این جلسه جناب آقای دکتر غریب پور مدیر عامل گروه توسعه ملی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل هلدینگ، اعضای هیئت مدیره و جناب آقای دکتر دلشادی مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر از برگزاری این جلسه و مسائل مطرح شده اعلام رضایت داشتند و ختم جلسه از طرف جناب آقای مهندس وکیلی اعلام شد.