دات نت نیوک
X
ماه عسل 96 به ایستگاه پایانی رسید

ماه عسل در ویژه برنامه عید سعید فطر میزبان منتخبین مردم بود


تاریخ ایجاد: شنبه 31 تير 1396
تعداد بازدید: 440

پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز: ماه عسل در ویژه برنامه عید سعید فطر میزبان منتخبین مردم بود.

روز عید فطر برنامه ماه عسل96 به ایستگاه پایانی خود رسید و شاهد حضور مهمانانی بود که در این سری از برنامه بیشترین مخاطب را داشتند.

ویژه برنامه عید سعید فطر «ماه عسل» میزبان منتخبین مردم بود.در بخش ابتدایی برنامه ماه عسل، حال و هوای عوامل پشت صحنه پخش شد.

در آیتم ابتدایی مخاطبان نظرات خود را پیرامون برنامه ماه عسل گفتند.در بخش اول مهمانان، شاهد حضور سازنده فیلم های»قهرمان من« بودیم.

كم سوادی كه دكتر شد !

یکی از برگزیدگان «قهرمان من»از نظر مخاطبان آقای موسوی بود او که به دلیل نبود امکانات تحصیلی در روستای خود نتوانسته درس بخواند، بعد از جنگ در سن ٢٤ سالگی و در مقطع راهنمایی همزمان با کار کردن ادامه تحصیل می دهد. وی در حال حاضر رئیس ارشاد شهر کاشان است و در مقطع دكترا درس می خواند.

مقداد، قهرمان برگزیده بعدی بود. او در روستاهای مرزی کشور به شغل معلمی مشغول است. وی در نوار مرزی باعث لبخند كودكان می شود و در انجام کارهای خیر پیش قدم است.

وی گفت: تاکنون٢٥٠٠ لبخند بر لبان كودكان این منطقه آورد ه ام اما نذر من این است؛ پنج هزار لبخند را به لب كودكان مناطق محروم بنشانم. البته امسال در نظر دارم به مناطق عشایرنشین بروم.

هیچ وقت فكر نمی كردم پایم به ماه عسل برسد
ابوالفضل خانجانی یكی دیگر از مهمانان برگزیده ماه عسل ٩٦ بود كه به انتخاب مخاطبان دوباره در قاب ماه عسل حضور پیدا کرد و گفت: هیچ وقت فكر نمی كردم در برنامه ماه عسل حضور پیدا کنم بعد از برنامه نزدیك به ١٠ هزار پیام به دست من رسید. همه می گفتند بعد از دیدن برنامه من، دچار تغییر و تحول شدند.
حتی بعد از برنامه یك نامه گرفتم كه نوشته بود وقتی داستان شما را شنیدم روی برگ نوشته شده نوشتم و حاضر نشدم كاغذ استفاده شده را دور بیندازم. اگر حضور من این اندازه تاثیرگذار باشد، برای من كافی است.

از مردم برای رقم زدن این معجزه ممنونم

خانم عراقی یكى از زندانیانی كه به واسطه كمپین آزادی زندانیان آزاد شده بودند به همراه فرزندانش میهمان دیگر ویژه برنامه عید سعید فطر ماه عسل بود .

خانم عراقی هم از همه مردم به خاطر این حماسه بزرگ تشکر کرد.دختر وی نیز از همه مردم به خاطر محبت هایشان تشکر کرد و آزادی مادرش را یک معجزه دانست.

حضور مادر مازیار برای ادامه قصه كویر

سامان و دانیال به همراه مادر مازیار و مادر رامین میهمان دیگر برنامه ماه عسل بودند.

آنها در روز دوم ماه عسل حضور داشتند و ماجرای سفر عجیبی که به مرگ دو تن از دوستانشان ختم شد را روایت کردند و در پایان برنامه خواستند که خانواده مازیار و رامین آنها را ببخشند به همین خاطر روز گذشته شاهد حضور دو خانواده دیگر نیز بودیم. آنها در آخرین قسمت ماه عسل96 حاضر شدند.

مادر مازیار گفت: این اتفاق سرنوشت و قسمت آنها بود و سامان و دانیال تلاش خودشان را کرده بودند اما قسمت چیز دیگری بود روز سفر به مازیار گفتم زود برگرد گفت مامان من تا 30 سال بیشتر زنده نیستم، گفتم برو به خدا می سپارمت .حتی در زمانی که خبری از آنها نبود ما دلشوره نداشتیم خداوند به ما آرامش را داده بود.

وی ادامه داد: برخی ها می گویند که ما سامان و دانیال را نبخشیده ایم در حالی که اصلا اینطور نیست وقتی خدا می بخشد من در مقابل خدا کاره ای نیستم.

مادر رامین گفت: ما روز اول آنها را بخشیدیم اگر حرفی زدیم به خاطر شرایط روحی ما بود.

در بخش بعدی آیتمی از آخرین وضعیت درمانی عمو موسی چاقترین فرد ایرانی بود با 336 کیلو وزن که یک شب از شب های ماه عسل96 میهمان برنامه در بیمارستان پخش شد که در حال گذراندن دوره درمان خود است.

در ادامه برنامه، دو قهرمان دیگر که سوژه فیلم های»قهرمان من« شده بودند و برگزیده مخاطبان شدند، در قاب ماه عسل حضور پیدا کردند.

هدیه ماه عسل به امیرعب

همچنین، در بخش دیگر برنامه ماه عسل امیرعباس (کچلیک)در قاب ماه عسل حضور پیدا کرد.

امیرعباس که با پخش یک ویدئو در فضای مجازی معروف شده است، در این برنامه تیتراژ ابتدایی ماه عسل را خواند.

عوامل ماه عسل هم به امیرعباس یک دوچرخه هدیه دادند.

قهرمانِ روی ویلچر اما ایستاده

حامد امیری مهمان دیگر برنامه آخرین قسمت ماه عسل96 بود که سال ها در مسابقه قوی ترین مردان ایران شركت کرده است و بعد بر اثر یك اتفاق دچار ضایعه نخاعی می شود اما این اتفاق باعث ناامیدی او نمی شود و با انگیزه ای كه داشت توانست در مسابقات پارالمپیك ریو مدال نقره بگیرد.

در بخشی دیگر از برنامه درباره این روزهای چهار هنرور علاقمند به بازیگری که در فیلم های سینمایی نقش سیاهی لشکرها را بازی می کنند آیتمی پخش شد .

كلباسی: هنوز خیلی راه داریم

نرگس كلباسی مهمان منتخب مخاطبان در برنامه ماه عسل حضور پیدا کرد.

وی گفت: خیلی كارهای بزرگ مانده كه می توانیم با كمك مردم ایران برای بچه های یتیم انجام بدهیم. او از حال و روزش بعد از حضور در ماه عسل گفت: هركسی من را بعد از برنامه دید خیلی با من صمیمى و مهربان برخورد می كرد؛ انگار همه خواهر و برادر و فامیل هستیم.

حال خوب خانواده منصوریان

خانواده منصوریان محبوب ترین سوژه ماه عسل دوباره پا به صحنه این برنامه گذاشتند.

مادر خواهران منصوریان نیز در این جمع حضور داشت وآنها حال خوب خود را به خاطر حضور در ماه عسل می دانستند.

در بخش پایانی احسان علیخانی از محبت های مردم تشکر کرد. همچنین وی در خصوص برنامه سال آینده گفت: اگر من و دوستانم حرفی برای گفتن داشته باشیم سال بعد مزاحم شما می شویم چرا که این زمان بهترین لحظه برای دیدار با شما است.

تیتراژ پایانی با حضور سینا شعبانخانی پایان بخش برنامه ماه عسل 96 بود و برنامه ماه عسل96 روزعید سعید فطر بسته شد.

در این برنامه همچنین گزارش مفصلی از شرکت پاکسان به عنوان حامی کمپین قهرمان من پخش شد و آیتم هایی که در کارخانه پاکسان به تصویرکشیده شده بود به نمایش درآمد. مصاحبه با مدیرعامل شرکت پاکسان از بخشهای مهم این گزارش بود تفصیلی بود.

و اینگونه شرکت پاکسان با حمایت مالی از برنامه ماه عسل و کمپین مردمی قهرمان من دین خود نسبت به مردمی که سال هاست محصولات این مجموعه تولیدی خوشنام و باسابقه را مصرف می کنند ادا کرد و بار دیگر نشان داد که به مخاطبین محصولاتش تنها به چشم مصرف کننده نگاه نمی کند و در همه حال «پاکسان به سلامت خانوالده می اندیشد».